You are currently viewing Poczucie bezpieczeństwa dzięki wkładkom antywłamaniowym

Poczucie bezpieczeństwa dzięki wkładkom antywłamaniowym

Jestem szefem w jednym z biur zajmujących się nieruchomościami. Ostatnio kupiłem nowy lokal w centrum naszego miasta. Jest to miejsce bardzo ruchliwe, dzięki temu liczę, że uda nam się pozyskać większą liczbę klientów. Poprzednia lokalizacja była na obrzeżach miasta, co powodowało, że każdy zainteresowany specjalnie musiał tak naprawdę do nas jechać. Teraz jesteśmy w ścisłym centrum, gdzie każdego dnia przechodzi mnóstwo ludzi.

Wkładka antywłamaniowa w nowym biurze

wkładki antywłamaniowePlusem tego, że jesteśmy teraz w centrum jest to, że nasz lokal ma lepszą reklamę, ale jednocześnie jest to miejsce dużo bardziej niebezpieczne niż inne. W pobliżu jest dużo klubów i pubów co powoduje, że w godzinach nocnych w pobliżu budynku kręcą się często młodzi ludzie, którzy pod wpływem alkoholu potrafią nieźle narozrabiać. W drugim tygodniu od otwarcia mieliśmy już pierwsze włamanie, na szczęście oprócz zbitej szyby i zniszczenia jednego komputera więcej rzeczy nie ucierpiało. Jednak uraz już jest, więc postanowiłem zainwestować we wkładki antywłamaniowe. Drzwi od naszego biura wymieniliśmy na porządne antywłamaniowe, ale szukaliśmy idealnej wkładki, która będzie zapewniać poczucie bezpieczeństwa. Firma ochroniarska, którą zatrudniliśmy dała mi namiar na firmę, która produkuje i instaluje najlepsze wkładki w mieście. Nie chciałbym by powtórzyła się sytuacja z ostatniego włamania, bo kosztuje mnie to za dużo nerwów i pieniędzy.

Nie chciałbym z tego punktu rezygnować, bo po liczbie klientów widzę, że ludzie dużo chętniej do nas wpadają, bo często nawet tego nie planują, ale przechodząc obok wstępują. Po czym okazuje się, że moi konsultanci dzięki dobrej praktyce potrafią w szybki sposób zaoferować różnego typu mieszkania czy domki na sprzedać lub wynajem.