You are currently viewing Profesjonalnie wykonana odzież dla pracowników hotelowych

Profesjonalnie wykonana odzież dla pracowników hotelowych

Wstępując do wnętrza hotelu, zawsze w pierwszych chwilach ujrzymy pracownika, który jest ubrany w schludny i ładny strój, uszyty specjalnie dla niego. Zarząd wszystkich hoteli dba o to, aby pracownik codziennie posiadał czyste i schludne ubranie, dzięki, któremu jest odpowiednio postrzegany przez klientów, korzystających z hotelu. W bieżącym dostarczeniu ubrań pomagają zakłady szwalnicze.

Rodzaje ubrań używanych przez pracowników hotelu

odzież służbowa hotelOprócz użycia odpowiedniego materiału ubrania hotelarskie muszą być także odpowiednio skrojone. Gdy zamawiana jest odzież służbowa hotel dba przede wszystkim o jednolity kolory oraz krój spódnic, marynarek czy koszul. Zamawianie produktów takich jak kamizelki damskie lub męskie produkowane na zamówienie zapewnia odpowiedni poziom wygody pracy. Sprzedawane typy odzieży dla osób pracujących w hotelu są także łączone w komplety. Dzięki odpowiedniemu dobraniu żakietu i spódnicy pracownic recepcji klient może odczuć profesjonalizm obsługi już od pierwszych sekund wizyty w hotelu. Wysokiej jakości mieszanki materiału (elastan, wiskoza czy poliester), mają wpływ nie tylko na wysoki poziom wygody, ale także trwałość ubrań hotelarskich. Materiał ów jest odporny na intensywne użytkowanie, nie ulega pruciu i odbarwianiu. Dzięki tym właściwościom może być prany w dużych pralniach pracowniczych, gdzie ubrania podlegają działaniu silnych środków piorących.

Na ubraniach pracowników często umieszczane są loga i dane firmy. Znakowanie wszystkich ubrań możliwe jest dzięki metodzie haftu komputerowego, która umożliwia umieszczenie znaku graficznego na wszelkiego typu materiale. Plusem korzystania z usługi tego typu jest odporność haftu, a także możliwość nanoszenia wielu skomplikowanych elementów graficznych.