You are currently viewing Kupno nosidełka z pasem biodrowym

Kupno nosidełka z pasem biodrowym

Nawet nie kupowałam wózka dla swojego dziecka. Wiedziałam, że szczególnie w pierwszym okresie życia, bliskość z rodzicem jest bardzo ważna. Dlatego uznałam, że dobrym rozwiązaniem będzie kupno nosidełka. Nosidełko było o wiele wygodniejsze niż noszenie dziecka na samych rękach, ponieważ podczas spaceru czy robienia zakupów miałam wolne obie ręce.

Zalety nosidełek z pasem biodrowym

nosidełko z pasem biodrowymPrzy wyborze nosidełka bardzo zależało mi na tym aby było ono wysokojakościowe, wygodne zarówno dla mnie, jak i dla dziecka. Po jego zakup udałam się do sklepu z artykułami dla dzieci. Bez problemu znalazłam tam naprawdę solidne nosidełko z pasem biodrowym. Od razu zdecydowałam się je zakupić, ponieważ było aktualnie dostępne w niskiej, promocyjnej cenie. Wybrane przeze mnie nosidełko jest bardzo wygodne, ponieważ posiada swobodną regulację. Można je zapinać i regulować jego wielkość za pomocą specjalnych, wytrzymałych rzepów. To wygodne rozwiązanie, które jednocześnie umożliwia szybkie i sprawne zakładanie i zdejmowanie nosidełka. Dzięki regulacji produkt był odpowiedni dla dzieci od trzeciego miesiąca życia, aż do trzeciego roku życia. Byłam przekonana, że takie wysokojakościowe nosidełko wystarczy mi na długo. Bardzo szybko przekonałam się, że to naprawdę był właściwy wybór. Przede wszystkim dlatego, że okazało się bardzo wygodne.

Nie mogłam nie zwrócić uwagi na fakt, że dzięki pasowi biodrowemu ciężar ciała dziecka był równomiernie rozłożony na moich plecach. Dzięki temu w ogóle nie czułam tego, że noszę w nim dziecko, nawet gdy wybierałam się na długi, kilkugodzinny spacer z moim maleństwem. Dodatkowo samo nosidełko było bardzo lekkie. Ważyło trochę mniej niż pół kilograma. Tworzywo z którego zostało wykonane przepuszczało powietrze, co było ważne szczególnie latem.