You are currently viewing Zalety skorzystania z biura pracy tymczasowej

Zalety skorzystania z biura pracy tymczasowej

Już od kilku miesięcy miałam problem ze znalezieniem stałego zatrudnienia. Byłam tym faktem coraz bardziej sfrustrowana, tym bardziej że oszczędności kurczyły mi się w zatrważającym tempie. Nie miałam już pomysłów co do tego, gdzie można szukać zatrudnienia. Myślałam, że już na zawsze będę musiała co najwyżej siedzieć na zasiłku, albo chwytać się byle czego.

Gdzie w Łodzi znajdę pracę tymczasową?

biuro pracy tymczasowej łódźCałe szczęście w między czasie rzucił mi się w oczy artykuł na temat pracy tymczasowej. Uznałam, że mogłabym spróbować swoich sił w tej formie zatrudnienia. Wciąż jednak musiałam znaleźć dobre biuro pracy tymczasowej Łódź to duża miejscowość, dlatego nie miałam z tym żadnego problemu. W mojej okolicy znajdowało się biuro zaufanej i polecanej przez wiele osób agencji pracy, która oferowała między innymi pomoc przy znalezieniu tymczasowego zatrudnienia. Zdecydowałam się nie zwlekać i poszłam tam od razu. Muszę przyznać, że byłam bardzo miło zaskoczona. Okazało się, że od razu mogę zarejestrować się w tej agencji jako osoba poszukująca pracy. Bardzo miły pracownik tego biura od razu wypełnił ze mną odpowiedni formularz i pomógł mi przy zrobieniu profilu kandydata. Dowiedziałam się, że dzięki temu potencjalni pracodawcy będą mnie mogli łatwiej znaleźć i od razu zwiększają się moje szanse na znalezienie zatrudnienia na stanowisku, jakie najbardziej chciałam objąć.

Muszę przyznać, że zniechęcona dotychczasowymi porażkami, nic sobie po spotkaniu w tym biurze pracy tymczasowej nie obiecywałam. Tymczasem okazało się, że już po kilku dniach mogłam zacząć pracę. Dwa dni po tym, jak zarejestrowałam się w tej agencji odezwało się do mnie kilku pracodawców. Udałam się na rozmowy kwalifikacyjne, po których szybko znalazłam odpowiednie zatrudnienie.