You are currently viewing Szukanie fotografa ślubnego

Szukanie fotografa ślubnego

Za miesiąc biorę ze swoim narzeczonym ślub. Już nie mogę się doczekać tego wyjątkowego dnia. Jesteśmy już prawie przygotowani na ten wyjątkowy moment. Zostało nam już tylko kilka drobnostek, w tym między innymi fotograf ślubny. Co prawda mieliśmy już wybranego swojego fotografa, ale okazało się, że zrezygnował, ponieważ w tym terminie ma ważny wyjazd. Musimy teraz szukać nowego fotografa. 

Znalezienie fotografa ślubnego

najlepszy fotograf ślubny - lesznoNarzeczony trochę się zmartwił, ponieważ uważa, że nie uda nam się już znaleźć profesjonalnego fotografa. Ja jednak liczę na to, że nam się uda. Nic przecież nie jest niemożliwe. W samym Lesznie jest mnóstwo studiów fotograficznych. Co prawda nie uda nam się każdego odwiedzić, ale możemy sprawdzić w Internecie, czy są tutaj godne polecenia studia fotograficzne. Napisaliśmy w wyszukiwarce: najlepszy fotograf ślubny – leszno i liczyliśmy, że szybko kogoś znajdziemy. Okazało się, że kilka studiów ma bardzo pozytywne opinie. Zaczęliśmy więc do nich wydzwaniać. Wybraliśmy cztery najbardziej sprawdzone i najlepiej oceniane przez klientów. Dwa z nich niestety nie miały wolnych terminów. Trzeci nie był w ogólne zainteresowany fotografiami ślubnymi, co bardzo nas zdziwiło. Zadzwoniliśmy do tego czwartego. Okazało się, że jeden z fotografów ma wtedy wolny termin i mógłby do nas przyjechać na sesję zdjęciową. Postanowiliśmy, że najpierw podjedziemy do niego do studia, by zobaczyć jego arcydzieła. Na miejscu okazało się, że zdjęcia są naprawdę bardzo profesjonalnie wykonane. Postanowiliśmy, że to właśnie z nim podpiszemy umowę, na wykonanie sesji zdjęciowej. Dostaliśmy też nawet mały rabat, z czego bardzo się cieszymy. Nie możemy się już doczekać tego wyjątkowego dnia, oraz samej sesji zdjęciowej. Mamy nadzieję, że wyjdzie przepięknie. Jesteśmy już w pełni gotowi na ślub.

Nadszedł w końcu ten upragniony dzień. Mieliśmy zaplanowaną sesję w pięknym ogrodzie z fontanną. Zrobiliśmy zdjęcia zarówno w dzień, jak i wieczorem. Wokół fontanny zostały ustawione piękne lampiony, które dawały wspaniałe odbicie światła. Po kilku dniach otrzymaliśmy zdjęcia do ręki. Wszystkie wyglądały tak pięknie, że aż się popłakałam. Nie spodziewałam się, że wyjdą one tak pięknie. Jedno z nich oprawimy w złotą ramkę i zawiesimy w salonie.