Miałem stary samochód, ale działał całkiem nieźle i nie chciałem się go pozbywać. Większość napraw potrafiłem sam wykonać w garażu i dzięki temu mogłem sporo kasy zaoszczędzić. Ostatnio miałem wyjazd do Bydgoszczy i zrobiłem sporo kilometrów. Auto sobie jednak poradziło.

Auto naprawione w ciągu jednego dnia

naprawa auta łódźPo powrocie zauważyłem, że hamulce mi szwankują i pewnie przyszedł czas na wymianę klocków. Nie wiedziałem też w jakim stanie były przewody, ponieważ dawno nie były naprawiane. Z tym sam nie byłem w stanie sobie poradzić, ponieważ potrzebna była profesjonalna naprawa auta Łódź znałem doskonale i wiedziałem do jakiego warsztatu się wybrać. Kilka razy tam już naprawiałem auto jak do zrobienia było coś, z czym sam nie mogłem sobie poradzić. Mechanik był dobry, bo poradził sobie ze wszystkim a ceny nie były wygórowane. Zadzwoniłem do tego warsztatu i wyjaśniłem co się dzieje z samochodem. Następnego dnia rano odstawiłem samochód. Mechanik zapewnił mnie, że naprawi mi auto w ciągu jednego dnia, co mnie bardzo cieszyło, ponieważ potrzebowałem samochodu i nie chciałem długo czekać. Następnego dnia odstawiłem auto do naprawy o godzinie ósmej rano. Po czternastej zadzwonił mechanik z informacją, że naprawił mi auto. Wymienił klocki hamulcowe i przewody, które już były mocno przetarte. Za wszystko nie wyszło dużo i byłem bardzo szczęśliwy. Dalej mogłem jeździć sprawnym autem i nie miałem się czego obawiać. Wybrałem dobry warsztat i na pewno zawsze tam będę jeździł w razie konieczności.

Kiedy sąsiad powiedział mi, że szuka jakiegoś dobrego mechanika, to od razu poleciłem mu warsztat, w którym ja dokonałem naprawy. Uzasadniłem to profesjonalną obsługą i niską cenę. Sąsiad dał się namówić i odstawił tam swój samochód do naprawienia.

About the author: dawidb