Modne wzory materiałów i dzianin

 

Każda kobieta lubi mieć szafę pełną ubrań. Jeśli do tego samodzielnie potrafi coś uszyć to z pewnością cała jej rodzina jest dobrze ubrana. Wystarczy, że zaopatrzy się w kilkanaście modnych materiałów i może tworzyć prawdziwe arcydzieła modowe. Do takich materiałów z pewnością należy wzór moro oraz w kratkę.

Modne wzory moro na ubraniach

dzianina dresowa moroKażda dzianina dresowa moro jest do kupienia w dobrych sklepach pasmanteryjnych. To właśnie tam kupimy wiele fajnych wzorów oraz kolorów różnorakich materiałów. Dla mężczyzn w tym sezonie w wielu sklepach z odzieżą męska znajdziemy wiele ubrań ze wzorem moro. Począwszy od spodni dresowych, koszulek oraz t-shirtów, a skończywszy na bitach o takim wzorze. Dla kobiet również taki wzór jest bardzo modny bo można z nim kupić nawet bawełniane leginsy. Cena za metr bieżący dresówki moro nie kosztuje bardzo dużo bo około 30 złotych. Zatem na bluzę wydamy około 60 złotych do tego trzeba kupić zamek. Cały koszt kształtuje się w okolicy 70-80 złotych. Wszystko oczywiście zaszycie sklepu, w którym kupujemy. Bardzo często zdarza się, że w sklepie internetowym otrzymamy lepszą cenę jakiegoś materiału lub jeśli jest końcówka w rolce to także jest szansa na większy rabat. Największym zainteresowaniem cieszy się oczywiście wzór klasyczny moro czyli kolor beżowo- zielony i ewentualnie szaro- khaki. W sklepach z ubraniami dziecięcymi można znaleźć moro w kolorach różowym czy niebieskiem.

Zazwyczaj wzór moro kojarzy się z ubraniami dla mężczyzn. Jednak od jakiegoś czasu bardzo często można go spotkać także na półkach w sklepach dla kobiet oraz dzieci. Oczywiście dla najmłodszych  częściej klasyczne moro zastępowane jest kolorami bardziej dziecięcymi jak różowy czy niebieski. Oczywiście jest to jak najbardziej wzór dla każdego.