Odzież do wędkowania cieszyła się powodzeniem

 

Moja siostra planuje otworzyć sklep. Wiedziała, ze poszukuję pracy dlatego zaproponowała mi prowadzenie sklepu. Od razu się zgodziłam. Wiedziałam, że z siostrą zawsze będę mogła się dogadać. Studiuję zaocznie i kiedy będę potrzebowała trochę wolnego do nauki to nie będzie problemu. Kasia ma bogatego męża i od czasu do czasu inwestują pieniądze w różne działalności.

Będę sprzedawać rzeczy do wędkowania

odzież wędkarska zimowaKasia wyremontowała z mężem zakupiony lokal. Zamówili nowe regały a ja oczekiwałam na towar. Miał go dzisiaj kurier przywieźć więc byłam w sklepie i sprzątałam ostatnie rzeczy. wszystko musiało być gotowe na przyjazd kuriera. Kurier dostarczył ze sobą sporo towaru. Wszystkie kartony były dobrze zapakowane. Było ich sporo więc miałam dużo pracy żeby wszystko rozpakować i poukładać. Wszystkie rzeczy musiałam wprowadzić do systemu i przeliczyć czy ilość zgadza się ze złożonym zamówieniem. Kasia zamówiła sporo odzieży odpowiedniej do wędkowania, wędek dobrej jakości jak i żyłek. Generalnie nie znałam się na tych towarach wcześniej ale kiedy Kasia zaproponowała mi pracę poczytałam trochę w Internecie i jak rozpakowywałam kartony to już wiedziałam co to jest. Zamówione towary się zgadzały. Wszystko wprowadziłam do systemy. Był łatwy w obsłudze. Od wczoraj sklep był otwarty i miałam już kilku klientów. Największy zainteresowaniem cieszyła się odzież wędkarska zimowa. Można było ją kupić w promocyjnej cenie. Dostępne były różne rozmiary więc każdy znalazłby coś odpowiedniego dla siebie.

Odzież, którą sprzedawaliśmy była dobrej jakości. Spełniała wszystkie oczekiwania klientów. Była nieprzemakalna więc idealnie pasowała dla wędkarzy. Klientom się podobała a ja miałam porządny zysk. Kasia cieszyła się, że miałam takie dobre otwarcie. teraz planowała jeszcze zainwestować trochę w reklamę żeby więcej osób dowiedziało się o naszym sklepie.